Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

AllMatters, yeniden kullanılabilir regl ürünleri kategorisini büyütme hedefiyle 2012 yılında OrganiCup olarak kuruldu. Başlangıç ​​noktası, basit ve sürdürülebilir bir regl kabı markası yapmak ve bunu demokratik bir fiyat noktası ve geniş dağıtım yoluyla erişilebilir kılmaktı. O zamandan beri 2 milyondan fazla regl kabı satıldı ve regl kabı dünya çapında 7000’den fazla mağazanın raflarında bulundu.

Regl kabı bize günlük rutinlerimizdeki küçük değişikliklerin önemli bir etkisi olabileceğini öğretti. 2021 yılında yeni bir döneme girildi, yeniden kullanılabilir, susuz kişisel bakım ürünleri ile ürün yelpazemizi genişlettik ve bu nedenle OrganiCup olan ismimizi AllMatters olarak değiştirdik. 2022 yılında tekrar kullanılabilir regl iç çamaşırlarını da ürün gamımıza kattık.

Rel Teknoloji hayatı kolaylaştıran ve günlük yaşamı daha sağlıklı kılan ürünlere odaklanmış dinamik bir şirket olarak 2016 yılında İstanbul’da kuruldu.

Kadınların menstruasyon dönemlerinde kullandığı ped ve tampon atıklarının neden olduğu çevre kirliliğinin yanı sıra toksik şok vb. sağlık risklerini minimize etmek için Danimarkalı OrganiCup/AllMatters firmasının Türkiye distribütörü olarak kadınların regl dönemleri için yenilikçi çözüm sunuyoruz.

0
0
Sepetiniz
Kargoyu hesapla
Kuponu onayla