Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yardım

allmatters.com.tr’a nasıl üye olabilirim?

‘’Üye Ol’’ butonuna tıklayarak üyelik için gerekli kişisel bilgileri ve adres bilgilerini doldurarak üye olabilirsiniz.

Üye olduğumda herhangi bir ücret öder miyim?

Hayır üyelik için hiçbir ödeme yapmazsınız.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Sitemize daha önce üye olmuş ancak şifrenizi unuttuysanız; ‘’Üye Girişi’’ kısmından e-posta adresinizi yazarak ‘’Şifremi Unuttum’’ butonuna tıklayınız. Bu şekilde yeni şifrenizi oluşturabilmek için tarafınıza bir e-mail gelecektir. Gelen mailin yönlendirmesi doğrultusunda şifrenizi yenileyebilirsiniz.

allmatters.com.tr'den nasıl sipariş verebilirim?

Site üzerinde satın almak istediğiniz ürünün ‘’Sepete Ekle’’ butonuna tıklamalısınız. Daha sonra sepetinize gittiğinizde kişisel bilgilerinizi, adres bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

allmatters.com.tr'den alışveriş yapmak güvenli midir?

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. allmatters.com.tr, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve hiçbir şekilde allmatters.com.tr tarafından saklanmamaktadır.

Ödeme sayfasında hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Ödeme sayfasından kredi kartı, hesap kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Sepete ürün ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?

İlk olarak kullandığınız internet tarayıcısından farklı bir tarayıcıyı denemelisiniz. Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox vb.tarayıcıları deneyebilirsiniz. Farklı bir tarayıcıdan denediğinizde de aynı sorunu yaşıyorsanız internet geçmişinizi temizleyerek tekrar denemelisiniz. Sorun hala çözülmediyse destek@allmatters.com.tr adresine sorunu bildirmenizi rica ediyoruz.

0
0
Sepetiniz
Kargoyu hesapla
Kuponu onayla